Ekologia | Samorząd | Administracja | Prawo | Finanse
Wielkość czcionki: a A

O akcji

26.03.2015

Relacja z Kongresu "Budujemy Polskę Przyjazną Środowisku i Mieszkańcom - STOP niskiej emisji!"

24 marca na Stadionie Narodowym w Warszawie odbył się Ogólnopolski Kongres „STOP niskiej emisji!”, zorganizowany przez Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych w ramach projektu „Przyjazne Miasta na Start – Stop zmianom klimatu”. Podczas Kongresu zostały także wręczone nagrody dla laureatów Konkursu „Przyjaźni Środowisku” w kategorii: „Miasta Przyjazne Środowisku i Mieszkańcom” oraz "Promotor Ekologii".
24.02.2015

Ogólnopolski Kongres 'STOP niskiej emisji!' - 24 marca na Stadionie Narodowym

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Kongresie "Budujemy Polskę Przyjazną Środowisku i Mieszkańcom - STOP niskiej emisji!", organizowanym w ramach projektu „Przyjazne Miasta na Start – Stop zmianom klimatu” dofinansowanym ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Wydarzenie odbędzie się 24 marca 2015 roku w Warszawie na Stadionie Narodowym (Centrum Konferencyjne). Udział w Kongresie jest bezpłatny!
15.07.2014

Laureaci konkursów dla uczniów i studentów wyłonieni

Biuro organizacyjne projektu “Przyjazne Miasta na Start – Stop zmianom klimatu”realizowanego w ramach IV Edycji akcji "Od eko-samorządu do eko-społeczeństwa" informuje iż zostali wyłonieni laureaci konkursów dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych „SPÓJRZ NA SWOJE MIASTO PRZEZ ZIELONE OKULARY” oraz dla studentów architektury „ZAPROJEKTUJ ZIELONE MIASTO NA START”.
01.07.2014

Zakończenie przyjmowania zgłoszeń

Biuro organizacyjne projektu “Przyjazne Miasta na Start – Stop zmianom klimatu”dziękuje za udział wszystkim uczestnikom Konkursów: „SPÓJRZ NA SWOJE MIASTO PRZEZ ZIELONE OKULARY” oraz „ZAPROJEKTUJ ZIELONE MIASTO NA START”. Jednocześnie informujemy, że wyniki konkursów zostaną ogłoszone do 15 lipca 2014 r.
01.02.2014

Wystartowała IV Edycja Ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Od Eko-Samorządu do eko-społeczeństwa"

Rozpoczynamy kolejną, IV Edycję ogólnopolskiej akcji informacyjno-edukacyjnej Od eko-samorządu do eko-społeczeństwa: „Przyjazne miasta na start – STOP zmianom klimatu!”