Ekologia | Samorząd | Administracja | Prawo | Finanse
Wielkość czcionki: a A

Zakochaj się w Polsce nocą

31.01.2014

Europa zakochała się w nocnej Polsce

Fotografie Krzysztofa T. Masiuka wykonane w ramach projektu "Zakochaj się w Polsce nocą", przedstawiające nocną scenerię polskich miast i miasteczek, można było podziwiać w Strasburgu. Wystawa miała miejsce w dniach 27-31 stycznia podczas posiedzeń Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy.
21.01.2014

'Zakochaj się w Polsce nocą' w Strasburgu

W dniach 27-31 stycznia 2014 r., podczas posiedzeń Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy w Strasburgu będzie miała miejsce wystawa fotografii, będąca częścią projektu "Zakochaj się w Polsce nocą".
12.11.2013

Niepodległościowy pokaz zdjęć

11 listopada 1918 roku Polska po 123 latach zaborów odzyskała niepodległość i wróciła na mapy Europy i Świata. W rocznicę obchodów Narodowego Święta Niepodległości Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych wraz z firmą JG ENERGY.PL zorganizowała wystawę zdjęć projektu "Zakochaj się w Polsce nocą" Krzysztofa Masiuka.
17.05.2013

'Zakochaj się...' na dworcach

Tężnia solankowa w Inowrocławiu, dziedziniec Starego Zamku w Żywcu czy wrocławski Ostrów Tumski fotografowane nocą nabierają magicznego wyrazu. Sprawiają, że można się w nich zakochać. Na dworcach głównych Warszawy, Wrocławia i Gdyni, w miesiącach kwiecień-maj można było podziwiać wyżej wymienione miejsca, a także kilkanaście innych, uwiecznionych na zdjęciach w ramach projektu „Zakochaj się w Polsce nocą”.
03.03.2013

Nocna Polska w Paryżu

Mieszkańcy Paryża od 22 lutego do 2 marca 2013 r. mogli podziwiać wystawę „La Pologne Nocturne” (tłum. "Polska nocą") autorstwa fotografika Krzysztofa T. Masiuka. Ekspozycja, będąca efektem unikalnego projektu „Zakochaj się w Polsce nocą”, prezentuje – zgodnie z tytułem – piękno polskich miast w mało znanej, nocnej odsłonie.
13.11.2012

Piękno polskich miast nocą

W środę 7 listopada w Metrze Warszawskim w galerii "Pociąg do sztuki" na stacji Świętokrzyska odbył się wernisaż wystawy fotograficznej "Zakochaj się w Polsce nocą". Autorem zdjęć prezentowanych na wystawie jest Krzysztof Masiuk - fotograf z długoletnim stażem artystycznym, autor licznych wystaw, wielokrotnie nagradzany na krajowych i zagranicznych konkursach za zdjęcia prezentujące piękno i urok Polski.
01.11.2012

O projekcie

Na podstawie badań przeprowadzonych przez socjologów noc jest tą porą dnia, która z jednej strony wzbudza od zawsze obawy i wywołuje lęk u ludzi, a z drugiej strony fascynuje swą tajemniczością, grą świateł i barw i jak się okazuje jest o wiele bardziej interesująca od dnia

Zakochaj się w Polsce nocą